פוליש לדירה

מראה הדירה מושפע במידה רבה מאוד ממראה הרצפה שלה. דירה שבה הרצפה נקייה ומבריקה ללא רבב נראית חדשה ושמורה יותר מדירה עם רצפה ישנה שאיבדה מזמן את הברק והגוון המקוריים שלה, מכוסה כתמים קשים להסרה ושהשנים והדיירים שעברו עליה ניכרים בה היטב. דירה עם רצפה חדשה נותנת מראה חדש לכל הבית וגם מעלה את ערך הנכס. לא רוצים לרצף מחדש? אתם צודקים. וגם אין צורך. חברה מקצועית ואמינה תחדש לכם את הרצפה הקיימת.

פוליש לדירה לחידוש הרצפה?

חידוש רצפה הוא עבודה המתבצעת במספר שלבים אשר מפורטים בהמשך. חשוב ומומלץ לפנות לחברה מקצועית אשר מתמחה בניקוי, ליטוש והברקת הרצפה. בחירת החומרים ותהליך העבודה נעשים בהתאמה לסוג הרצפה והדירה. לשם כך יש מספר שיטות שונות וניתן לבצע זאת על סוגים שונים של מרצפות, מדרגות וכו'. שימוש בחומרים שאינם מתאימים יגרום יותר נזק מתועלת ויביא לתוצאה ההפוכה. ניקוי והברקה מקצועית של הרצפה תיתן לרצפה מראה של רצפה חדשה, כאילו ריצפתם מחדש.

כיצד מתבצעת העבודה בשטח?

פוליש  לרצפה  הוא למעשה ניקיון מאוד יסודי ומקצועי שתבצע עבורכם חברה שמתמחה בזה. במהלך הניקיון תלוטש הרצפה באמצעות מכונות ייעודיות ומיוחדות ותנוקה בצורה יסודית. יוסרו כתמים קשים, לכלוך כבד ולכלוך ישן שהצטבר במשך שנים, שריטות, פגמים וסימנים מכוערים ייעלמו מהרצפה והיא תחזור להיות בגוון המקורי שלה. לאחר מכן יבוצע תהליך הנקרא פוליש קריסטל  שנעשה בשימוש בחומרי מיוחדים, ומטרתו להבריק את הרצפה ולשמור על המראה החדש והנקי שלה לאורך זמן.

פוליש לדירה וחידוש המרצפות

לביצוע חידוש מקצועי ופוליש של הרצפה כדאי לבחור בזמן הנכון כיון שזוהי עבודה גדולה. כאשר הדירה מאוכלסת קשה מאוד לבצע עבודה כזאת אבל כאשר אתם עומדים בפני מעבר דירה מחדש כדאי לנצל את רגע הפינוי. לאחר פינוי הרהיטים וכל תכולת הדירה הרצפה ריקה ופנויה וכך יש בה מספיק מרחב להיכנס עם הציוד המיוחד ולנקות ולהבריק כל פינה. אם אתם מתכננים לבצע שיפוץ כלשהו בדירה או צבע לקירות כדאי לבצע את הניקוי והפוליש המקצועי לאחר סיום עבודות אלה כיון שהן מאוד מלכלכות את הרצפה.

לסיכום, חידוש הרצפה הוא תהליך הכרחי לקבלת מראה חדש ונקי של הדירה, והתוצאה הטובה ביותר תתקבל מניקוי ופוליש מקצועי מחברה היודעת את עבודתה.