שירותי פוליש

שרותי  פוליש  לרצפה הוא טיפול שגורם להברקה של הרצפה, והופך אותה לנוצצת ומבריקה. פעמים רבות אנשים מזמינים טיפולי פוליש מקצועיים דרך חברות הניקיון, בין אם מדובר על הבית הפרטי שלהם, על המשרד שלכם, או על כל שטח אחר. בעזרת טיפולי הפוליש, לא רק שאפשר להסיר את כל שכבות הלכלוך מהרצפה – אלא גם אפשר למנוע כך הצטברות של הלכלוך ושל השומנים לאורך זמן, כאשר מדובר כאן על טווח של חודשים רבים, ולעתים אפילו מדובר על כמה שנים בודדות. אז אילו סוגי פוליש יש?

סוגי הפוליש הפופולרים כיום
יש היום שלושה טיפולים מרכזיים, שנהוג לעשות באמצעותם פוליש:
1.ווקס – הווקס הוא למעשה חומר שמגן על השכבה החיצונית של הרצפה, ויוצר מעין שכבה חדשה. שכבה זו יכולה למנוע זליגה של נוזלים שונים אל תוך הרצפות, וגם אם הם נכנסים פנימה – מדובר בקצב אטי יותר. המראה שמתקבל מהווקס הוא מבריק במיוחד. מבין כלל טיפולי הפוליש, הווקס נחשב לטיפול הזול ביותר, משום שהוא מחזיק לתקופה קצרה יחסית של מספר חודשים, ואז יש צורך לחזור שוב על הטיפול.

2.קריסטל – פוליש קריסטל עושה שימוש בחומר מיוחד שנקרא קריסטל, אשר מכניסים אותו למעשה מתחת לשכבות העליונות של הריצוף, ובמקביל מבצעים הברקה של הרצפה באמצעות מכונת הפוליש. החומר הקריסטלי גורם לכך שבפועל הניקיון נשמר, וגם למשך חודשים רבים זה נראה כאילו ניקו את הרצפה רק אתמול. החומר הקריסטלי טוב מאד, משום שהוא גם מונע סימנים של ניגוב על הרצפה, ואף מונע סימנים של צעדים.

3.אקרילי – הפוליש האקרילי נחשב לפוליש החזק ביותר מבין כל סוגי הפוליש, מבחינת העמידות שלו ללכלוכים ושומנים וסימנים שמצטברים על הרצפה. ברוב המקרים, עושים שימוש בפוליש אקרילי כאשר מדובר על מרחבים ציבוריים, או מרחבים אחרים בהם יש תנועת אדם רבה מידי יום. הפוליש האקרילי גם מונע החלקות שונות, ואף מתאים למשטחי אבן שונים, כולל משטחי בטון. לא משנה איזה סוג של פוליש אתם בוחרים, ווקס, קריסטל או אקרילי, התוצאה תמיד תהיה מרהיבה במיוחד לעין. ההבדלים הם בעיקר ברמת העמידות של כל אחד מהחומרים, והזמן שעובר עד שצריך לבצע טיפול פוליש חדש. בכל מקרה, כדאי תמיד ליצור קשר עם חברת פוליש שיש לה ניסיון בטיפולי הפוליש השונים, והיא גם תוכל להציע לכם לבחור את סוג הפוליש הטוב
מעבר לביצוע עבודות פוליש חברתנו מספקת שרותי ליטוש מתקדמים
לדוגמה ליטוש בטון ליטוש מדרגות ליטוש שיש ואבן
ביותר מבחינתכם, ולהמליץ לכם על הדרך הטובה ביותר. חברת ניקיון כזו, תוכל כמובן לא רק לבצע עבורכם פוליש, אלא לספק לכם עוד חבילה שלמה של שירותי ניקיון מקצועיים ומתקדמים, על מנת שהסביבה שבה אתם חיים, גרים ועובדים תהיה תמיד נקייה ומצוחצחת. אתם רק צריכים ליצור קשר טלפוני או קשר דרך האימייל, והשטח יהפוך לנקי תוך זמן קצר.