ניקיון לאחר הצפה

הבית עבר הצפה? נותר נזקים בנכס? בגעתם למקום הנכון!
הצפה לבית או למשרד יכול לקרות גם ממי גשמיים או פיצוץ של צנרת
ואפילו מסתימה בביוב. זה יכול לקרות ברגעים שאנחנו הכי לא מצפים להם. לדירות קרקע באזורים בהם התשתיות מיושנות יש סיכוי גדול להצפה בתקופת החורף. גם באזורים עם תשתיות חדשות, לפעמים בתקופות גשומות במיוחד מערכת הניקוז קורסת לא מצליחה להדוף את המים. בנוסף עלולות לקרות תקלות מפתיעות כמו פיצוץ בצינור. עוד גורם להצפה עלול לקרות במצב בו אחד מבני הבית שוכח את הברז פתוח ובעקבות סתימה בכיור נגרמת הצפה בכל הבית.

חברתנו מספקת גם שאיבת מים

אפשר לנסות להסיר את המים לאחר הצפה לבד, אבל זאת משימה לא קלה והיא עלולה לקחת זמן רב. הדרך היעילה ביותר היא להזמין חברת ניקיון שמתעסקת בפינוי מים מדירות שהוצפו. עובדי החברות מגיעים עם ציוד משוכלל ששואב את המים ביעילות ובזריזות בלי להשאיר או לגרום לנזק חדש במקומות אחרים. אחד המקומות הקשים לפינוי מים ומועדים יותר להצפה זהו המקלט. כאשר מקלט נמצא מתחת לקרקע אי אפשר לפנות על המים על ידי גריפתם החוצה. לכן במקרה כזה למכשור המיוחד יש יתרון רב. חברתנו פוליש מאי מספקת ניקוי לאחר הצפה, לאחר הצפת מים נותר נזק
רב לבית לנו יש את השרות המתאים לטיפול בבתים לאחר הצפה

ניקוי שטיחים 

אם היה לכם שטיח בדירה בזמן שהיא הוצפה, זה לא אומר שצריך לזרוק אותו. חברתנו יכולה לא רק לשאוב ממנו את המים, אלא גם לנקות אותה ולגרום לו להיראות טוב יותר אפילו לפני הצפת הדירה. עובדי חברות הניקיון מנוסים בנושא הצלת שטיחים לאחר הצפה. לכן לא כדאי להתייאש כל כך מהר משטיח רטוב ומלוכלך.

סילוק ריחות לא נעימים

לפעמים מגלים את האזור המוצף לאחר כמה ימים. במקרה כזה נוצרים במקום עובש וריחות לא נעימים. זה לא קל לפנות מים מדירה או מקלט ובטח שלא נעים לעשות זאת כאשר המקום מסריח. מה גם שהריחות נשארים אחרי הפינוי. חברות הניקיון יסלקו את העובש מהקירות ואת הריחות הלא נעימים. לאחר צביעה ושיפוץ המקום יכול להיראות כמו חדש.