פוליש לרצפת שיש

פוליש לרצפת שיש

חברתנו מספקת פוליש לרצפת שיש ואבן מעל שתי עשורים!
רצפת שיש מיוחדת, לא תמצאו אותה בכל בית או משרד, לכן חשיבות הטיפול של רצפת שיש הוא גבוה וכדי לעשות זאת בצורה טובה ונכונה כדאי להזמין שירותי ניקיון של חברת ניקיון טובה ומקצועית.

לרוב, רצפת אבן תנוקה על ידי מכונת פוליש שתבצע את הניקוי בצורה קרובה ומדויקת תוך כדי שהיא מבריקה את הרצפה ושומרת על איכותה וצלילותה. בכדי לנקות רצפת תשיש בעזרת הפוליש יש כמה דברים שכדאי לדעת וצריך לעשות לפני שמתחילים את החידוש.

דבר ראשון, בתחילת הדרך, יש לנקות את הרצפה, לנקות אותה מאבק ושאריות לכלוך אחרות. בכדי לעשות זאת כדאי מאוד לשטוף היטב את הרצפה בהרבה מים כדי שהמכונת פוליש "תרוץ" באופן חלק על שטח רצפת האבן. כמו כן, לא רוצים כי המים יתאדו ולכן במידה והמים מתחילים להתאדות, חשוב להוסיף מים לאורך כל זמן הטיפול.

כל חברת פוליש  שמחזיקה מכונת פוליש, לאחר הטיפול הראשוני, תתחיל לעבור עם מכונת הפוליש על הרצפה כאשר המברשת מסתובבת כנגד כיוון השעון, בכדי לא להשפריץ מים לכל הכיוונים. את ניקיון האזור צריך לעשות בין 6 ל-10 פעמים באותו זמן. כאשר המים על הרצפה מתחילים להלבין מעט, אז תדעו כי העבודת פוליש עובדת.

בתחילת עבודת הפוליש נהוג להתחיל עם המברשת העדינה ביותר, וזאת בכדי להסיר שריטות קלות וקטנות וגם שריטות מעט יותר רציניות. לאחר שעוברים עם המברשת העדינה, אפשר לעבור למברשות הפוליש החזקות יותר באיתם כבר משיגים כבודת פוליש מצוינת, מדויקת וחלקה בהרבה. ככל שהרצפה תהיה בוהקת יותר המשמעות שהרצפה תהיה חלקה ונקייה יותר.

בכדי להפעיל לחץ על המשטח ולהשתמש בניקיון חזק יותר עם דיוק מרבי ורמת גימור מעולה, מוסיפים משקולות למכונת פוליש וכך יוצרים לחץ גדול יותר של המברשת עם סיבוב וניקיון קרוב יותר אל רצפת האבן.

כמובן שמכונת פוליש, ניתן לרכוש ולהחזיק לבד, אולם, מומלץ ביותר להזמין חברת פוליש שתעשה את העבודה, חברת ליטוש שיודעת באופן שוטף ומקצועי לעשות ולנקות רצפות ולהבריק אותן עם פוליש איכותי ומעולה. חברת ניקיון תדע בדיוק מה כדאי ואיך לעשות את העבודה עבורכם, בעזרת מיומנות ומקצועיות חברת פוליש  תוכל להמליץ לכם על שימוש במכונת פוליש טובה ומתאימה לכם.
לעיתים יש צורך לבצע ניקוי עמוק יותר טיפול זה נקרא ליטוש מרצפות חשוב להזמין חברת פוליש מקצועית  ואיכותית וזאת על מנת והרצפה שלכם תוכל להישמר והיות מתוחזקת כראוי. חברה חובבנית   עלולה לשרוט את הרצפה ולפגוע באיכות שלה ובמראה שלה. לכן, חברתנו פוליש מאי חברה מקצועית
מספקת שרותי פוליש לשיש טיבעי וסינטטי הסרת כתמים איכות טשרטת ברמה גבוה.
רוצים לחדש את רצפת השיש או האבן צרו איתנו קשר.