ליטוש מדרגות

אנו בחברת פוליש מאי מתמחים  לכל סוגי הליטושים לכל סוגי המשטחים גם ליטוש מדרגות.
מתי יש צורך בביצוע ליטוש מדרגות ?
אם המדרגות שחוקות, שרופות או אם ישנם חורים במדרגות ואף אם ונישבר חלק קטן במדרגות
אנו מתקנים עם החלק שנישבר. חדר מדרגות זהו מקום שבו יש הרבה הולכים ושבים ולאט לאט המרצפות מאבדות
את הגוון שלהם והאבן הופכת להיות שחוקה.
ליטוש מדרגות מתבצע על ידי דיסק ידני שבאמצעותו מלטשים את האבן עד ליסוד
אנו גם מתקנים  חורים אז גם אותם אוטמים בדבק זהה לגוון המרצפות ולאחר מכן מלטשים שוב על מנת לקבל אחידות ושלא יהיה הפרשי גובה כאלה ואחרים.
עם תהליך הליטוש במדרגות אנו מלטשים גם את הפנלים ידני באמצעות נייר ליטוש אבן שתפקידו ללטש את הפנלים ולהביא אותם במצב טוב יותר ממה שהיה קודם לכן, מה שכן הפנלים לא צריכים טיפול עשרת אלפים כמו המדרגות כי עם הפנלים יש פחות מגע כן עושים זאת רק כדי שיתאים למראה של המדרגות.
לאחר ביצוע הליטוש שוטפים את המדרגות מאבק  ולאחר מכן מורחים סילר למנוע חדירה של כתמים עתדיים.
מטרת הסילר או ווקס אקרילי נועד בעצם לתת הגנה על המדרגות מפני שחיקה, ספיגה של נוזלים כאלה ואחרים כמו לדוגמא שהדיירים יורדים לרוקן את האשפה ישנם מצבים שבהם השקית מטפטפת ולא טורחים לנקות את זה אז מה שנוצר בעקבות כך זה שהנוזל חודר למרצפות ואז נוצר כתמים ולעומת זאת כשיש קריסטל או סילר הנוזל לא יחדור למרצפה משום שנוצר שכבת הגנה על המדרגות.
ליטוש מדרגות שיש ליטוש מדרגות מווזאיקה אנו מחדשים את כל סוגי המדרגות
את עבודתנו אנו מבצעים ברמת גימור גבוהה ואיכותית עם החומרים הטובים ביותר ומומחים לכל עבודות הפוליש הכוללים: חידוש מרצפות, ליטוש מרצפות, פוליש למרצפות, ליטוש מוזאיקות, ליטוש מדרגות הסרת שטיחים, ניקוי גרנוליט, ליטוש שיש וליטוש אבן.ליטוש בטון
ליטוש מדרגות מטרתו לתת מראה חדש ומבריק, לאחר ביצוע ליטוש מדרגות יש לחזור על הפעולה של הקריסטל אחת לשנתיים לפחות וזאת על מנת לשמור על המראה המחודש לאורך שנים.